#

POZNAŃSKI SALON OPTYCZNY

Szanowni Państwo! Zgodnie wytycznymi dotyczącymi obecnej sytuacji epidemiologicznej, na bieżąco będziemy informować Państwa o ponownej możliwości organizacji tego typu wydarzeń i o najbliższym terminie Poznańskiego Salonu Optycznego.

Międzywojewódzki Cech Rzemiosł Optycznych oraz Zarząd Grupy MTP

#

Poznański Salon Optyczny - Salon z dobrą opraw(k)ą

Poznański Salon Optyczny - to wydarzenie skierowane do osób zawodowo związanych z branżą. Stanowi doskonałą okazję do zaprezentowania oferty produktów oraz sprzętów do wyposażenia salonów optycznych, ale także do nawiązania kontaktów nie tylko pomiędzy przedstawicielami rynku, ale także najważniejszymi klientami.

Idea Expo

Oferta

Zaufaj doświadczeniu! Z pasją budujemy stoiska targowe już od ponad 30 lat! W naszej ofercie znajdują się propozycje zabudowy we wszystkich dostępnych na rynku systemach wystawienniczych oraz rozwiązania nietypowe.

Restauracje GARDENcity

Designerskie restauracje w biznesowym centrum Poznania

Elegancja, nowoczesność, obsługa na najwyższym poziomie. Każde z pięciu wnętrz powstało w odmiennej stylistyce i w subtelny sposób nawiązuje do smaków. Trzypoziomowy kompleks restauracji tworzą sale: Basilico Bistro, Oregano and Wine, Tabasco, Saffron a’la carte, Vanilla, Cinnamon.

Patronat Medialny